Mega konkurs z wejściówkami na koncerty BLINDEAD, ENTROPIA oraz WATAIN, ROTTING CHRIST!

Sezon koncertów klubowych trwa w najlepsze, dlatego z tej okazji zapraszamy was do wzięcia udziału w naszym podwójnym mega konkursie zorganizowanym wspólnie z agencją Knock Out Productions oraz klubem B90! W gigantycznej puli znajdują się podwójne wejściówki aż na 4 koncerty!

Już na początku listopada będziecie świadkami post-metalowego rytuału spod znaku BLINDEAD wykonanego po raz pierwszy od lat w oryginalnym składzie! Okazja jest to nie byle jaka bo 2 listopada w warszawskiej Progresji oraz 3 listopada w gdańskim klubie B90 będziemy obchodzili 10-lecie wydania legendarnego albumu „Autoscopia / Murder in Phazes”!

Chcecie być świadkami tego niesamowitego i niepowtarzalnego wydarzenia? Sprawdźcie jak wygrać wejściówki!
1.) Udostępnij wybrane wydarzenie w Warszawie lub w Gdańsku na swojej tablicy na FB i oznacz nas. 
2.) Upewnij się, że udostępnienie jest publiczne (żebyśmy wiedzieli, że bierzesz udział w konkursie!). Musisz mieć też polubiony nasz profil na FB.
3.) Alternatywnie napisz do nas maila pod tytułem „Blindead – konkurs” na adres vexev@atmospheric.pl, w którym opiszesz dlaczego właśnie ty powinieneś/aś wygrać bilety! Pamiętaj, żeby w treści podać wybrane przez siebie miasto!
4.) Do wygrania jest podwójna wejściówka w Warszawie oraz pojedyncza wejściówka w Gdańsku. Konkurs trwa do godziny 12:00 w dniu 26.10.18 r. POWODZENIA!

___________________________________________________________________________________________

Tuż po post-metalowej uczcie rozpocznie się prawdziwe piekło, bowiem 4 listopada w Progresji w Warszawie pojawią się czołowi bluźniercy black metalowej sceny na świecie. WATAIN, ROTTING CHRIST oraz PROFANATICA! Będzie to jedyny w Polsce koncert hordy WATAIN wchodzący w skład trasy koncertowej „Trident’s Curse European Tour 2018”! 

Nie ma ceny, jaką nie zapłacilibyśmy za zobaczenie tej nieświętej trójcy, dlatego także tutaj przygotowaliśmy dla was konkurs z podwójną wejściówką!  
1.) Udostępnij wydarzenie na swojej tablicy na FB i oznacz nas. 
2.) Upewnij się, że udostępnienie jest publiczne (żebyśmy wiedzieli, że bierzesz udział w konkursie!). Musisz mieć też polubiony nasz profil na FB.
3.) Alternatywnie napisz do nas maila pod tytułem „Watain – konkurs” na adres vexev@atmospheric.pl, w którym opiszesz dlaczego właśnie ty powinieneś/aś wygrać bilety!
4.) Do wygrania jest podwójna wejściówka. Konkurs trwa do godziny 12:00
w dniu 26.10.18 r. POWODZENIA!

Regulamin:
1.) Konkurs trwa do 26.10.18 (piątek) do godziny 12:00;
2.) Jedna osoba może wygrać jedną podwójną wejściówkę na koncert na wybrany koncert, laureaci konkursu wchodzą z listy gości znajdującej się na bramkach w klubie;
3.) Osoba zgłaszająca się do konkursu musi mieć polubiony profil Atmospheric Magazine na portalu Facebook.
4.) Jedna osoba może wziąć udział w danym konkursie tylko jeden raz (np. 1x Blindead oraz 1x Watain). Niedopuszczalne jest wykorzystywanie fałszywych kont;
5.) Udostępnienie biorące udział w konkursie musi być publiczne; musi posiadać poprawne oznaczenie profilu Atmospheric Magazine. Wszystkie zgłoszenia nie spełniające tych kryteriów nie będą brane pod uwagę;
6.) W przypadku zgłoszenia mailowego w konkursie z wejściówkami na jeden z dwóch koncertów Blindead, w treści wiadomości mailowej musi znaleźć się wybrane miasto. Zgłoszenia pozbawione tego elementu będą odrzucane;
7.) Wejściówki są imienne, nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny, są niezbywalne;
8.) Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 27.10.18 (sobota). Laureaci wyłaniani będą w drodze wyboru zgłoszenia;
9.) Atmospheric Magazine skontaktuje się z laureatem poprzez wiadomość prywatną na portalu Facebook lub odpowie na konkursową wiadomość mailową, warunkiem przyznania wejściówek jest podanie danych osobowych laureata i osoby towarzyszącej;
10.) W przypadku niepodania danych osobowych w tym samym dniu co ogłoszenie wyników, wejściówka przechodzi na kolejną osobę;
11.) Organizatorami konkursu są: Knock Out Productions, B90 oraz Atmospheric Magazine;
12.) Uczestnik przystępując do konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu odbioru nagrody. Dane te nie są gromadzone, ani w żaden sposób przetwarzane.
13.) Organizatorzy zastrzegają prawo do wprowadzania zmian w regulaminie w dowolnym momencie trwania konkursu.