Merry Christless: BEHEMOTH, MASTER’S HAMMER, MGŁA, INFERNAL WAR, IN TWILIGHT’S EMBRACE – 14.12.17 / Warszawa

Knock Out Productions oraz New Aeon Musick przygotowali nie lada gratkę dla fanów, którzy nie zdążyli kupić biletów na pierwszy ogłoszony koncert pod banderą Merry Christless – właśnie zapowiedziano dodatkowy termin koncertu! Szykujcie się na podwójne uderzenie świątecznego zła.

Bilety na 15 grudnia zostały wyprzedane niemalże natychmiastowo, więc inicjatorzy wydarzenia postanowili pójść za ciosem i zorganizować dodatkowy termin koncertu w dniu 14.12.17 (piątek) uzupełniając skład o dwie dewastujące dusze kapele – INFERNAL WAR oraz IN TWILIGHT’S EMBRACE. Czyni to z Merry Christless prawdziwie wigilijny mini-festiwal!

Informacja dla wszystkich, którzy nie chcą się ponownie spóźnić z zakupem biletu: przedsprzedaż startuje 11 października o 10:00. Organizatorzy przypominają także, że koncert, który odbędzie się 15 grudnia jest całkowicie wyprzedany, a bilety nie będą już dostępne w oficjalnej sprzedaży.

Poniżej znajdziecie opis dwóch nowych kapel oraz plakat. Zapraszamy piekielnie gorąco!

BEHEMOTH / MASTER’S HAMMER / MGŁA / INFERNAL WAR / IN TWILIGHT’S EMBRACE
Kiedy: 14.12.17 (piątek);
Gdzie: Progresja (ul. Fort Wola 22, Warszawa);
Start imprezy: 16:30;
Bilety: 99 zł (przedsprzedaż), 120 zł (w dniu koncertu);
Bilety dostępne na: http://knockoutprod.net/sklep/

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1205209396289877/

Opis nowo zapowiedzianych kapel:
INFERNAL WAR (Polska) black metal:
Czas leci nieubłaganie i w 2017 roku mijają równe dwie dekady od narodzin niedaleko Jasnej Góry i świętego na niej obrazu, bezbożnej i bezkompromisowej bestii o nazwie Infernal War. Początki pamiętają do dziś perkusista Stormblast i gitarzysta Triumphator. W 2000 roku w składzie pojawił się gitarzysta Zyklon, dwa lata po nim basista Godcrusher, a także wokalista Warcrimer. Rzut oka na skład i widać, że Infernal War to zaprawieni bojach zawodnicy ze sceny blackmetalowej i deathmetalowej, który w portfolio mają takie nazwy jak Deus Mortem, Voidhanger, Azarath, Iperyt, Mordor, Thunderbolt.
Wydawniczo Infernal War zaczął od demówki z 2000 roku, ale na kolana powalił kapitalnym drugim albumem, „Redesekration: The Gospel Of Hatred And Apotheosis Of Genocide”, kipiącego zawartą w tytule nienawiścią, a także wściekłością i bluźnierczością. Następca tego cuda pojawił się dopiero po ośmiu latach, ale cytując starą reklamę, opłacało się poczekać. „Axiom” z 2015 roku, nagrany, zmiksowany i wyprodukowany w studiu No Solace przez Mikołaja z Mgły, zebrał znakomite recenzje oraz znalazł się w czołówkach podsumowań. W 2017 roku Infernal War zagrali jeden z najlepszych koncertów na powracającej po latach niebytu Metalmanii. Kto nie miał okazję doświadczyć ich na żywo, niech zjawi się na „Merry Christless”, bo naprawdę nie pożałuje.
Sprawdź, jeśli lubisz: Marduk, Angelcorpse, Impiety, Antaeus…
https://www.facebook.com/pg/infernalwarofficial
https://www.youtube.com/watch?v=favHsflr9fQ

IN TWILIGHT’S EMBRACE (Polska) melodyjny death metal, black metal:
Istnieją już 14 lat, ale przez większość tego czasu pojawiali się w mediach metalowych niezbyt często. Tak naprawdę o In Twilight’s Embrace wieści zaczęły rozchodzić się szybciej i w większej ilości po wydaniu fantastycznej trzeciej płyty „The Grim Muse”, z gościnnym udziałem legendy undergroundu, Tomasa Lindberga z At The Gates, wydanej przez Arachnophobia Records w 2015 roku, a także po znakomitym występie na pierwszej edycji wrocławskiego festiwalu „Into The Abyss”, kiedy porywająco zagrali cover Armii „Opowieść zimowa”. W wersji studyjnej punkowy klasyk znalazł się na EP-ce „Trembling” z 2016 roku.
Rok 2017 roku to zupełnie nowe rozdanie dla In Twilight’s Embrace. Nie chodzi tylko o znakomity udział w mini trasie po Polsce z wielkim Immolation, lecz przede wszystkim o czwarty studyjny album „Vanitas”, na którym poznańska załoga ujawniła wścieklejsze, momentami blackmetalowe oblicze. Jak wyjaśniał wokalista Cyprian Łakomy, miało to między innymi związek z utratą w ostatnich latach członków rodziny, przyjaciół, znajomych, którzy na zawsze odeszli z tego świata. Na żywo chyba jeszcze nigdy nie byli tak znakomici jak obecnie, a utwory z „Vanitas” na koncertach sprawdzają się rewelacyjnie.
Sprawdź, jeśli lubisz: At The Gates, Dissection, Dark Tranquillity, In Flames (stare)…
https://intwilightsembrace.bandcamp.com/

.