MINETAUR ostatnią kapelą na In Your Face! #10

Skład łódzkiej hekatomby IYF! #10 jest już oficjalnie zamknięty! Trzy kapele warte grzechu, trzy powody by zjawić się 2 grudnia w klubie Magnetofon!

Po TERRORDOME oraz STRAIGHT HATE line-up uzupełnia groove’owa ekipa MINETAUR, którą zobaczymy w przyszłym roku także na Metalmanii 2018!

MINETAUR – czyli warsaw sludge’n’roll est. 2012. Kapela która już wzbudza spory szacunek w Polsce i zagranicą. Chłopaki dzięki swojej ciężkiej pracy stali się dobrze rozpoznawaną marką jeśli chodzi o ciężkie granie. Jak sami określają grają death metal z naleciałościami południowoamerykańskiego groove’u, charakterystycznego np. dla Pantery.

Prawdziwa uczta dla miłośników nie tylko ciężkiego grania, ale również dla tych, którzy w muzyce cenią oryginalność. Zespół działa od 2012 roku i do tej pory wydali EP „We take it seriously” (która w całości jest do odsłuchu w internecie) oraz LP pt. „Gravel Pit”, którego recenzja ukaże się u nas już niebawem.
Linki:
https://minetaur.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Minetaurband/

Straciliśmy jeden powód do spamowania, ale to oczywiście nie koniec! Szykujemy dla was niespodziankę jeszcze przed In Your Face! #10, ale na razie zostawiamy was sam na sam z MINETAUREM: