Niech Cisza Milczy VII: HEGEMONY, SCYLLA, DOOMAS, MARTYRIUM, MENTOR, OBSCURE SPHINX – 18.08.2018 / Pyskowice-Dzierżno

Po wielu tygodniach trzymania fanów w niepewności, wreszcie ogłoszono ostateczny skład śląskiego teatru ciszy – festiwalu „Niech Cisza Milczy VII”!

Dzięki staraniom Mork Stork Productions już 18 sierpnia w Pyskowicach-Dzierżnie tradycyjnie usłyszymy 6 różnorodnych kapel, które przeniosą fanów w 6 zupełnie różnych muzycznych krain. Tegoroczna edycja upłynie pod znakiem podziału na wokale męskie i damskie – po równo.

Do części „męskiej” zaliczają się MENTOR (black’n’roll), SCYLLA (metal/electronica) oraz DOOMAS (Słowacja, melodic doom/death metal), natomiast damskie wokale usłyszymy u OBSCURE SPHINX (post-metal), MARTYRIUM (Malta, melodic black metal), a także HEGEMONY (acoustic post-rock/metal).

Gorąco zapraszamy w imieniu organizatorów jak i swoim!

HEGEMONY / SCYLLA / DOOMAS / MARTYRIUM / MENTOR / OBSCURE SPHINX

Kiedy: 18.08.2018 (sobota);
Gdzie: Pyskowice-Dzierżno (ul. Piaskowa 70, boisko);
Wejście: 14:00;
Bilety: brak wejściówek, darmowe wejście.

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2099868266962849/

Opis kapel:
OBSCURE SPHINX to projekt założony w 2008 roku. Tworzą muzykę oscylującą między post i doom metalem, nie boją się jednak czerpać inspiracji z innych gatunków jak post-rock czy metal progresywny. W swej twórczości łączą przestrzenne brzmienia i elektroniczne sample z miażdżącą rytmiką 8-strunowej gitary i 6-strunowego basu. Całość zaś dopełniona jest wyjątkowym głosem wokalistki.

Na NCM VII wystąpią w roli headlinera, na co zdecydowanie zasłużyli po pełnym sukcesów roku 2017.

 hindu push-ups