Night  Of Terror 35: THRONEUM, EMPHERIS, NECROSADIST, WITCHFUCK, DEVILPRIEST – 21.10.17 / Chorzów

Już 21 października w chorzowskim klubie Red & Black odbędzie się pierwsza po letniej przerwie odsłona Nocy Terroru. Organizatorzy tej wpisującej się już na dobre w kalendarz śląskich wydarzeń muzycznych imprezy po raz 35 przygotowali niebagatelny koncert, na który złożą się występy kapel metalowych z najwyższej półki.

Wśród zaproszonych są m.in. ikony polskiego death metalu – THRONEUM oraz weterani z EMPHERIS. Towarzyszyć im będą hordy NECROSADIST, WITCHFUCK oraz DEVILPRIEST! Poniżej więcej informacji o wszystkich kapelach oraz plakat.

.

Night Of Terror 35: THRONEUM / EMPHERIS / NECROSADIST / WITCHFUCK / DEVILPRIEST

Kiedy: 21 października 2017 (sobota);
Gdzie: klub Red & Black (ul. Rynek 13/4, Chorzów);
Wejście: 18:00;
Bilety:
30 PLN – cena za bilet do 10.10.2017 / 35 PLN – w dniu koncertu;
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! TYLKO 200 BILETÓW!
Bilety można rezerwować pisząc na maila: namelessorganization2017@gmail.com

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/898770306943972/

Opis kapel:
THRONEUM – jedna z ikon polskiego death metalu i podziemia jako takiego. Ekipa Wielkiego Egzekutora w zreformowanym składzie wraca po kilku latach przerwy w koncertowaniu. Uraczą zebranych utworami z najnowszego albumu „Morbid Death Tales” wydanego dla Hells Headbangers Records oraz żelaznymi hitami ze swojej bogatej dyskografii.
https://www.facebook.com/ThroneumOfficial/

EMPHERIS – zasłużona horda z Warszawy, która w swojej dyskografii ma przeszło trzydzieści wydawnictw różnej maści i przez niektórych nazywana jest polskim NUNSLAUGHTER, wystąpi na Śląsku bodaj po raz drugi ever.
https://www.facebook.com/empherisofficial/

NECROSADIST – jedni z ulubieńców śląskich maniaków, którzy już nie raz toczyli boje na czarnej ziemi. Mieli zrobić przerwę w koncertowaniu, ale dla Śląska zrobili wyjątek i stawią się na wezwanie. Następca zajeblistej EP-ki „Infernal Stench of Blasphemy” podobno w drodze, więc spodziewamy się usłyszeć kilka nowych, przaśnych pieśni.
https://www.facebook.com/bastardsfromhell666

WITCHFUCK – formacja będąca efektem kolesiostwa muzyków kilku bardziej znanych hord przypierdoli kurewsko-alkoholowym black metal punkiem na modłę GEHENNAH i BARBATOS. Przy okazji ich pierwszego występu, będzie miał też premierę debiutancki materiał „Disgusting Rock’n’Roll', wydany przez Old Temple.

DEVILPRIEST – w swoim drugim starciu z publiką śląska mieszanka starej i młodej krwi, której przewodniczy sam Necrolucas (ANIMA DAMNATA) uraczy zebranych materiałem ze zbliżającej się wielkimi krokami, debiutanckiej płyty, o której ci co ją już słyszeli jednogłośnie mówią „Ze łba nie było co zbierać”.
https://www.facebook.com/Devilpriest-1877493429241586/

  steroidi online