No Reason To Live: GRAVE MIASMA, KINGDOM, THUNDERWAR, RITES OF DAATH, KULT MOGIŁ – 02.06.18 / Łódź

Czerwcowa edycja cyklicznej łódzkiej imprezy „No Reason To Live” w klubie Magnetofon na pewno zapisze się w pamięci jako jedna z najbardziej undergroundowych i death metalowych!

Do Łodzi zawitają jedne z najlepiej rokujących undergroundowych kapel z Polski, a także wielkobrytyjscy mizantropi z GRAVE MIASMA. Zespół od 2009 roku zdobywa uznanie i posłuch w kręgach black/death metalowych fanatyków. Gruzu nie zabraknie.

Ponadto, z polskiego podwórka pojawi się płockie KINGDOM (death metal), krakowskie RITES OF DAATH (death/doom metal), warszawski THUNDERWAR (epic death metal) oraz tarnowski KULT MOGIŁ (doom/death metal).

GRAVE MIASMA / KINGDOM / THUNDERWAR / RITES OF DAATH / KULT MOGIŁ

Kiedy: 02.06.2018 (sobota);
Gdzie: klub Magnetofon (ul. Zgierska 26A, Łódź);
Wejście: 19:00;
Bilety: 40 PLN (w przedsprzedaży do 19 maja włącznie) / 50 PLN (od 20 maja).
Bilety dostępne na stronie: http://klubmagnetofon.8merch.com/services/store.

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/181787189135937/

Opis kapel:
GRAVE MIASMA – jeden z najbardziej oryginalnych zespołów w death metalowym podziemiu wraca do Polski. Posępny, duszny klimat znany z płyt na żywo staje się jeszcze bardziej przytłaczający. Absolutny mus dla fanów gruzu. Zespół ma w dorobku pełny album „Odori Sepulcrorum” (2013), a także trzy EPki, z których ostatnia – „Endless Pilgrimage” – ukazała się w 2016 r.

Linki:
https://gravemiasma.bandcamp.com/

KINGDOM – mroczne i jednocześnie bluźniercze spojrzenie na death metal. Jeśli stawiasz na muzykę, której podstawowym zadaniem jest miażdżenie czaszek, z pewnością znasz tych chory zespół. W obecnym roku zespół wyda nowy album zatytułowany „Putrescent Remains of the Dead Ground”. Z pewnością będzie to jeden z kandydatów do miana płyty roku w Polsce (i nie tylko).

Linki:
https://godzovwarproductions.bandcamp.com/album/sepulchral-psalms-from-the-abyss-of-torment

THUNDERWAR – oldschoolowy death metal polany blackowym sosem. Korzystając z najlepszych wzorców pokroju Obituary, Bathory czy Dissection, wykreowali swój niepodrabialny styl. Podczas koncertu zespół promować będzie nadchodzącą EPkę „Wolfpack” (premiera w maju). Jak dotąd ich dyskografia składa się z EP „The Birth of Thunder” (2013) i pełniaka „Black Storm” (2016).

Linki:
https://thunderwar1.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=1qNuj41mupU

RITES OF DAATH – jeden z najbardziej obiecujących młodych zespołów na polskiej scenie. Stęchlizna, zło, nicość. W ich muzyce kryje się tyle zła, by idealnie pasowali to naszego przebrzydłego wydarzenia. W 2017 r. zespół wydał debiutancką EPkę „Hexing Graves”.

Linki:
https://ritesofdaath.bandcamp.com/releases
https://www.youtube.com/watch?v=1YddgMRHyVQ

KULT MOGIŁ – grobowy death metal dla fanów Portal, Necros Christos, Dead Congregation czy też headlinera, Grave Miasma. Jeśli masz serce z gruzu, zdecydowanie musicie ich obadać na żywo! Do wydawnictw zespołu można zaliczyć przede wszystkim pełnograja „Anxiety Never Descending” (2015) i zeszłoroczną EPkę „Portentaque”.

Linki:
https://k-m-b.bandcamp.com/releases
https://www.youtube.com/watch?v=rIiYZB5xJMY