Nowy singiel i teledysk od KILLSORROW!

Melodeathowa kompozycja, maski i wybrudzone odzienie, ozdobione kompozycjami z metalowych odpadków – tak w skrócie można byłoby opisać teledysk do nowego singla KILLSORROW, pt. „What lies beneath the waste”, który możecie zobaczyć poniżej.

.

Klip został zrealizowany przez Krzemsky Production, natomiast za nagranie odpowiada DMP Studio. Miks i mastering został wykonany przez Zed Studio.

To prawdziwa gratka dla miłośników stylistyki postapokaliptycznej, którą od dwóch lat muzycy KILLSORROW z powodzeniem wykorzystują na scenie. „Stylistyka postapo zawsze była nam bliska, a niefortunnie się składa, że tego co dobre w takim klimacie jest wciąż bardzo mało (…) – twierdzi Michał Sokół, kompozytor i gitarzysta Killsorrow. – Połączyliśmy atmosferę Mad Maxa z metalową energią, które naszym zdaniem fantastycznie do siebie pasują”.

Członkowie zespołu sami zbudowali postapokaliptyczną atmosferę na planie nagrań. „Uszyliśmy własnoręcznie stroje i zadbaliśmy o to, żeby atmosfera koncertowa również przypominała tę z filmów postapokaliptycznych” – wyjaśnia Michał. Nowy wizerunek zespołu publiczność mogła już zobaczyć w zeszłym roku, podczas ogólnopolskie trasy koncertowej z HUNTEREM, gdy KILLSORROW występowało w ważnych na metalowej mapie Polski klubach muzycznych: Stodoła, Kwadrat, C.K. Wiatrak.

Stylistyka postapokaliptyczna będzie odtąd stanowiła trwały wyróżnik twórczości krakowskiej kapeli. Singiel zapowiada drugą płytę zespołu, która ukaże się na początku 2019 roku. Zespół planuje także jesienną trasę koncertową w formie widowisk postapokaliptycznych. Pierwsze z nich będzie można zobaczyć już 1 września w klubie Magnetofon w Łodzi.

Skład zespołu:
Michał Sokół – kompozycje, gitary;
Marcin Parandyk – wokal;
Marcin Szczurek – bass;
Kamil Kułaj – bębny;
Paweł Sokołowski – gitary;
Andrzej Kobierski – show.