PERTURBATOR ponownie w Polsce!

Po świetnie przyjętych zeszłorocznych koncertach, James Kent aka PERTURBATOR powraca do Polski! Tym razem francuski czarodziej przeniesie nas w przeszłość dzięki swemu najnowszemu wydawnictwu „New Model”. Czy jest to „lepszy model”?

Recenzje mówią same za siebie, ale przekonajcie się sami 13 sierpnia w warszawskim klubie Niebo! Supportem dla PERTURBATORA będzie polski darkwave’owy / horror synth’owy projekt MOLOCH.

PERTURBATOR / MOLOCH

Kiedy: 13.08.2018 (poniedziałek);
Gdzie: klub Niebo (ul. Nowy Świat 21, Warszawa);
Wejście: 20:00;
Bilety: 65 zł (przedsprzedaż tutaj) /  70 zł (przedsprzedaż na Ticketmaster, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl) / 75 zł w dniu koncertu.

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1675768192507914/

Opis kapel:
MOLOCH (darkwave / horror synth):
to polski projekt muzyczny, którego początki sięgają 2006 roku. Źródeł inspiracji w muzyce Molocha można szukać w horrorach z lat 80-tych i 90-tych oraz twórczości artystów takich jak John Carpenter, Christopher Young czy Goblin. Gęsta ambientowa atmosfera, „mokre” klawisze, agresywny bas i ostre niczym potłuczone szkło riffy to znaki rozpoznawcze muzyki Molocha. To coś więcej niż dźwięki. To prawdziwa podróż w inny wymiar, poza horyzont zdarzeń, na drugą stronę…

Niedawno miała miejsce premiera najnowszego wydawnictwa MOLOCH – „The Other Side”. Pochodzący z niej singiel „F.E.A.R.” możecie posłuchać poniżej.