Pierwsze ogłoszenia na CASTLE PARTY 2018

Śpieszymy poinformować, że największy gotycki festiwal muzyczny w Polsce doczekał się nowej strony internetowej, a przy okazji poznaliśmy pierwsze zespoły potwierdzone na 2018 rok! Wystartowała również przedsprzedaż biletów w promocyjnych cenach. Przeczytajcie więcej o CASTLE PARTY 2018!

Pełną parą ruszyły przygotowania do imprezy, która od 1994 roku przyciąga fanów gotyku i metalu do Zamku w Bolkowie (a pierw w Grodźcu). Nadchodząca edycja odbędzie się w dniach 12-15 lipca, tradycyjnie z podziałem na dwie sceny festiwalowe – główną na Zamku oraz mniejszą w byłym Kościele Ewangelickim w Bolkowie.

Castle Party to nie tylko koncerty, festiwal znany jest między innymi z bogactwa i różnorodności strojów mody gotyckiej (i nie tylko) oraz szeregu równie interesujących atrakcji – słynnego pool party, afterów w lokalnych klubach (np. w Hacjendzie) czy mnogości stoisk z tematycznym merchem. W dniach, gdy trwa festiwal Bolków żyje własnym życiem!

Więcej o festiwalu przeczytacie na nowej stronie Castle Party:
http://castleparty.com/

Ponadto, pierwszym ogłoszonymi zespołami są: legendy dark electro, wyczekiwany w Bolkowie od dawna – PROJECT PITCHFORK oraz FAUN, czyli piewcy rodzimowierstwa spod znaku pagan folku oraz dark wave’u.

Prezentujemy także cennik karnetów na 2018 rok:

  • 240pln – promocyjna pula karnetów w cenie 240 zł obowiązuje do 30 listopada 2017 lub do wcześniejszego wyczerpania się puli;
  • 250pln – limitowana pula;
  • 270pln – druga limitowana pula;
  • 290pln – w kasie na zamku.

Bilety do nabycia w serwisie biletin.pl – w tym miejscu.

.