Pierwszy singiel WITH ALL YOUR STRENGTH

WITH ALL YOUR STRENGTH to zespół pochodzący z Białegostoku, który tworzy muzykę z pogranicza metalcore/djent/progressive metalu. Po prawie 4 latach posuchy zespół wraca z drugim EP pt. „Dreams”!

Pierwszym utworem promującym to wydawnictwo jest „Regrets”, który miał premierę na początku marca.

EPka zostanie wydana jeszcze w 2018 roku.

Profil zespołu na FB:
https://www.facebook.com/WithAllYourStrength/

Biografia zespołu:
Na pomysł założenia kapeli w 2009 roku, wpadł perkusista, Adrian Jarocki. Pierwsze poszukiwania muzyków odbyły się w rodzinnym mieście – Sokółka. W 2010 roku dołącza gitarzysta Kamil Antropik, który razem z perkusistą Adrianem Jarockim, pod nazwą LIGHT FROM THE DARKNESS, tworzą pierwsze autorskie utwory. Przez kolejne dwa lata zespół organizuje regularne próby i aktywnie poszukuje nowych członków. W 2012 roku przenosi się do Białegostoku, wtedy dołącza drugi gitarzysta Damian Mosiejczuk.

Przez najbliższy rok WITH ALL YOUR STRENGTH (wcześniej LIGHT FROM THE DARKNESS) aktywnie przesłuchuje basistów i wokalistów. W tym samym czasie powstaje aktualna nazwa zespołu. W 2013 roku tworzy się skład koncertowy oficjalnie dołącza basista Michał Awramiuk i wokalista Maciej Rogowski, wtedy powstaje pierwsze demo utworu pt. „Neverending” z EP – „Morning Light”. W 2014 roku odchodzi z zespołu Michał Awramiuk a jego miejsce zajmuje Adrian Pogorzelski. Niedługo potem powstaje pierwsza EP – „Morning Light”. Kapela w tym okresie bardzo się rozwija i jedzie w swoją pierwszą trasę koncertową w Polsce i Europie (Czechy, Słowacja) z kapelą OUR DAY WILL COME (FR). Następne lata przynoszą kolejne koncerty w Polsce i na Litwie.

WITH ALL YOUR STRENGTH wystąpiło na jednej scenie m. in. z MATERIĄ, DROWN MY DAY, THE TOOBES, THY DISEASE. Niedługo po wydaniu EP odchodzi gitarzysta Damian Mosiejczuk, a jego miejsce zajmuje Andrzej Kossuth. W 2017 roku z Białegostoku wyjeżdża Maciej Rogowski, którego zastępuje wokalista Łukasz Tabor. Mimo tak wielu zmian, zespół cały czas tworzy nowy materiał. Na początku 2018 roku wydany zostaje nowy single – „Regrets”, który jest zapowiedzią nadchodzącej EP pt. „Dreams”. Niedługo potem do składu dołącza doświadczony basista Jacek Borowy.

Do połowy tego roku WITH ALL YOUR STRENGTH planuje wydać EP i nagrać teledysk, gdy to nastąpi zespół rusza z promocją, co wiąże się z dużą liczbą koncertów w Polsce.