PILLORIAN, FUNERAL CULT, ODIUM HUMANI GENERIS, DESPISED CRUELTY – 13.07.18 / Łódź

W lipcu w łódzkim klubie Magnetofon wystąpi amerykańska formacja utworzona z muzyków nieistniejącego już AGALLOCH – prosto z Portland do Polski przyjedzie PILLORIAN!

Amerykanie przyjadą do Łodzi 13 lipca i zagrają u boku 3 polskich hord, a w tym reaktywowanego FUNERAL CULT oraz młodych lokalnych ekip – ODIUM HUMANI GENERIS, a także DESPISED CRUELTY.

.

PILLORIAN / FUNERAL CULT / ODIUM HUMANI GENERIS / DESPISED CRUELTY

Kiedy: 13.07.2018 (piątek);
Gdzie: klub Magnetofon (ul. Zgierska 26A, Łódź);
Wejście: 19:00;
Bilety: 40 PLN (w przedsprzedaży tutaj) / 50 PLN (w dniu koncertu na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1928799814077256/

Opis kapel:
PILLORIAN (USA):
Po rozpadzie zespołu AGALLOCH, charyzmatyczny wokalista, gitarzysta i kompozytor John Haughm powołał do życia nowy muzyczny twór pod nazwą PILLORIAN. Debiutancka płyta ukazała nieco agresywniejszy wizerunek Johna niż dotychczas. Muzyka skłania się teraz bardziej ku black metalowi, ale nie znaczy to, że jest pozbawiona swoistego klimatu nostalgii, mizantropii i ezoteryki.

Linki:
https://www.facebook.com/Pillorian/

FUNERAL CULT (PL):
Lokalni przedstawiciele death/doom metalu powracają na scenę w lekko zmienionym składzie. Po dwu dekadach ciszy zespół pracuje nad zupełnie nowymi utworami, ale też ćwiczy koncertową formę. Kto jeszcze nie widział, ma znów szansę.

Linki:
https://www.facebook.com/funeralcultband/

ODIUM HUMANI GENERIS (PL):
Młoda krew która pojawiła się trzy lata temu na rodzimej scenie.
Zespół, który zapewne znany jest lokalnym fanom black metalu, zyskał już koncertowy charakter, co pokaże na naszych deskach.

Linki:
https://www.facebook.com/odiumbm/

DESPISED CRUELTY (PL):
Blackowa horda z naszego regionu. Ciężar połączony z rozsądną dawką melodii, który z pełni docenić można zwłaszcza w warunkach scenicznych.

Linki:
https://www.facebook.com/DespisedCruelty/