Post Mortem #7: HEGEMONE, LØVTE, ALSO WITH RAZORS, DEATH HAS SPOKEN, ANGRRSTH – 11.05.18 / Toruń

W maju odbędzie się kolejna, już siódma edycja toruńskiego festiwalu Post Mortem! Tradycyjnie tematem przewodnim tej cyklicznej imprezy będzie post/sludge/black/doom metal.

Tym razem deskach klubu NRD zameldują się HEGEMONE (post-black metal), LØVTE (neocrust/post-hardcore/post-metal), ALSO WITH RAZORS (sludge/hardcore/noise-rock).

 DEATH HAS SPOKEN (doom metal) oraz ANGRRSTH (black/doom metal). Zapraszamy 11 maja do Torunia!

Bezpośrednio po imprezie odbędzie się oficjalne after party „Baywatch w NRD”.

HEGEMONE / LØVTE / ALSO WITH RAZORS / DEATH HAS SPOKEN / ANGRRSTH

Gdzie: klub NRD (ul. Browarna 6, Toruń);
Kiedy: 11.05.18;
Wejście: 18:00;
Bilety: 20 PLN (w dniu koncertu na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/210706196147845/

Opis kapel:
HEGEMONE (Poznań):
Zespół powstały w 2010 roku w Poznaniu. W 2014 roku HEGEMONE wydali swój debiutancki album „Luminosity”. W 2017 roku stali się częścią francuskiej wytwórni Debemur Morti Productions pod której szyldem, wydadzą kolejny album zatytuowany „We disappear”
nagrany w Satanic Audio pod okiem Haldora Grunberga. Premiera zaplanowana jest na 11 maja 2018 roku. Hegemone w swojej muzyce łączy wpływy sludge, post-metalu oraz black metalu.

Linki:
https://hegemone.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/Hegemonepzn/

LØVTE (Poznań):
LØVTE to nowy projekt osób związanych wcześniej z wielkopolską sceną hardcore/punk oraz zespołami takimi, jak Deszcz, Astrid Lindgren czy Angelreich. W 2017 roku ukazał się ich debiutancki album pt. It is not a lack of love, but a lack of communication. Za sobą mają już pierwsze koncerty w Polsce oraz za granicą, m.in. u boku Full of Hell. Ich muzyka to emocjonalny dark hardcore okraszony elementami metalu oraz elektroniką i wokalem Magdy, znanej z projektu Vittuma.

Linki:
https://www.youtube.com/watch?v=LJsme0aPnHE
https://lovte.bandcamp.com/releases
https://www.facebook.com/lovtepunx/

ALSO WITH RAZORS (Tczew):
Dekonstrukcja harmonii i krwawy hałas, na koncie EPka i długo wyczekiwany album „NWBAIS”, zmiksowany i zmasterowany w Satanic Audio.
Zostawią krew, zęby na scenie i nie będą się mizdrzyć do publiczności. Transowy mix noise rocka, sludge i hardcore w duchu wytwórni Deathwish, Neurot i Dischord. Dzielili scenę m.in. z Coilguns, Trap Them, Antigama, Nothing. Do Torunia zawitają z odświeżonym brzmieniem i nowymi dźwiękami.

Linki:
https://alsowithrazors.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=dObMb5fUqXY
https://www.facebook.com/alsowithrazors/

DEATH HAS SPOKEN (Białystok):
Projekt studyjny zainicjowany na początku 2017 roku w Białymstoku, następnie po zarejestrowaniu materiału, przekształcony w zespół muzyczny. W jego skład wchodzą muzycy od wielu lat działający na metalowo-undergroundowej podlaskiej scenie muzycznej. Death Has Spoken promuje album „Fade” singlem o tym samym tytule. Krążek zawiera sześć 5-6 minutowych kompozycji w stylistyce doom metalu / funeral doom z wpływami black i death.

Linki:
https://www.youtube.com/watch?v=ODJ_XijqkBA
https://deathhasspoken.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/deathhasspoken/

ANGRRSTH (Toruń):
ANGRRSTH to nowo powstały toruński zespół, którego ostateczny skład wykrystalizował się na początku 2018 roku
Grają muzykę w klimatach black/doom okraszoną nienawistnymi tekstami w rodzimym języku.
Kapela jest w trakcie wydawania debiutanckiej EPki zatytułowanej „Znikąd” a premierowy kawałek z tego materiału właśnie wleciał do sieci

Linki:
https://www.youtube.com/watch?v=-rL1buKfHR0
https://www.facebook.com/Angrrsth/
https://angrrsth.bandcamp.com/releases