Post Mortem #8: SUNKEN, TARPAN, GRAŃ – 31.10.18 / Toruń

Październik będzie miesiącem, w którym nastąpi kontynuacja świetnej toruńskiej imprezy – Post Mortem Fest! W dniu 31.10 (środa) odbędzie się już ósma edycja.

Tradycyjnie w lokalnym NRD Klub podczas Post Mortem #8 pojawią się zespoły z pograniczna post/sludge/black oraz doom metalu.

.

Dotychczas potwierdzono udział następujących kapel: duńskiego SUNKEN (atmospheric black metal), poznański TARPAN (sludge/post-metal) oraz lokalny skład, GRAŃ (post-metal)! Z przyczyn niezależny od organizatora swój występ odwołała warszawska formacja BLACK TUNDRA.

Na dotychczasowych siedmiu edycjach zagrali m.in DOWNFALL OF GAIA, (DE/USA), IZAH (ND), AU-DESSUS (LT) czy MOANAA, SPOIWO, ROSK i wielu innych.

Post Mortem #8: SUNKEN / TARPAN / GRAŃ

Kiedy: 31.10.18;
Gdzie: NRD Klub (Toruń, ul. Browarna 6);
Start imprezy: 18:00;
Bilety: 20 PLN (w przedsprzedaży) / 25 PLN (w dniu koncertu).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2080560302185893/

Opis kapel:
SUNKEN (atmospheric black metal):
SUNKEN to amtosferyczny black metalowy zespół, który powstał w 2012 roku w Danii. Rok temu wydali swój debiutancki album „Departure” na którym znajdują się długie nastrojowe i przestrzenne utwory, inspirowane oceanem, otaczającą naturą, melancholią i depresją. Część muzyków z Sunken udziela się również w projekcie MØL.

Linki:
https://sunkendenmark.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/SunkenDenmark/

TARPAN (sludge / post metal):
Zespół założony w 2013 roku, obecnie w pięcioosobowym składzie. Muzyka zespołu oscyluje w granicach sludge i post metalu.

Linki:
https://tarpan1.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/tarpanofficial/

GRAŃ (post black metal):
Zespół założony w 2017 roku w Toruniu przez lokalnych muzyków znanych z takich zespołów jak Megalomorfus czy Stuffiness. Swoją muzykę określają jako szeroko pojęty black metal.

Linki:
https://www.facebook.com/Granzespol/