River of Booze vol. 8: HORRORSCOPE, DEATH DENIED, CRUNK – 17.03.18 / Łódź

Już w tę sobotę odbędzie się 8 edycja Rzeki Gorzałki z udziałem trzech metalowych barmanów, którzy dostarczą solidnej porcji rozrywki.

Na czele stawki staną dwie zaprawione w alkoholowym i muzycznych bojach kapele – HORRORSCOPE (thrash metal) oraz DEATH DENIED (stoner metal). Skład uzupełni lokalna formacja – grunge/hard rock’owy CRUNK.

Impreza „River of Booze vol. 8” odbędzie się 17 marca w klubie Magnetofon w Łodzi. Zapraszamy!

HORRORSCOPE / DEATH DENIED / CRUNK

Kiedy: 17.03.2018 (sobota);
Gdzie: klub Magnetofon (ul. Zgierska 26A, Łódź);
Wejście: 19:00;
Bilety: 20 PLN (w dniu koncertu na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/205616219999668/

Opis kapel:
HORRORSCOPE – ścisła czołówka polskiego thrash metalu. Na europejskich scenach obecni od 1997 roku. Siedem płyt długogrających, pięć oficjalnych videoclipów oraz występy m.in. obok Megadeth, Testament, Fear Factory, Kreator, Soulfly, Flotsam & Jetsam, Hatesphere, Napalm Death i wielu wielu innych uznanych marek. Dokonania studyjne oraz koncerty Horrorscope oprócz wypracowanego przez lata charakterystycznego stylu i brzmienia cechuje solidny warsztat doświadczonych muzyków, zaś utwory obok typowo thrashowej energii posiadają interesujące aranżacje oraz nie są pozbawione melodii.
Jesienią 2017 nakładem Defense Records ukazał się najnowszy album grupy „Altered Worlds Practice”, dostępny zarówno na CD, jak i w najpopularniejszych serwisach streamingowych.

Linki:
http://www.horrorscope.net/

DEATH DENIED – najwyższa półka rodzimego southern metalu. DD zjedli zęby na takiej muzyce, nagrywając świetną EPkę „Appetite for Booze” (2011) i jeszcze lepszy album „Transfuse the Booze” (2014).. Koncertują systematycznie w kraju i za granicą. Wymieniają puste puszki po Żubrze jako jedną ze swoich największych inspiracji. Są kwintesencją brudnego, zapijaczonego, amerykańskiego grania. Na koncercie będą promować swoją najnowszą, jeszcze świeżą płytę „A Prayer to the Carrion Kind”. Nie grali na własnych śmieciach od ponad dwóch lat!

Linki:
https://deathdenied.bandcamp.com/
https://youtu.be/alUtIGlHdcI

CRUNK – łódzka formacja grająca muzykę, która czerpie z grunge i hard rocka. Crunk wciąż usilnie działa, a jego muzyka zmienia się z biegiem czasu. Grupa powoli odchodzi od brzmień, które zdefiniowały jej pierwsze nagrania- choc inspiracje grunge’em nadal sa w jej tworczosci wyraznie slyszalne, to nowe utwory obfituja takze w nawiazania do hard rocka czy metalu alternatywnego.

W listopadzie 2017 roku do zespołu z siłą huraganu powraca Bartosz Ługiewicz bogatszy o dośwadczenia z kapeli Patch/Work. Zespół powraca tym samym do pełnej sprawności i zamyka stary rodział w zespole kończąc prace nad wydaniem minialbumu oraz zapowiadając powrót na scenę.