SATYRICON, SUICIDAL ANGELS, FIGHT THE FIGHT – 14.10-15.10.17 / Kraków, Warszawa

Knock Out Productions obwieściło, że do Polski zawita legendarna black metalowa horda SATYRICON. Bezkompromisowi Norwedzy mający już 26 lat stażu, w trakcie którego wydali aż 9 pełnowymiarowych albumów – uznawanych już po części za klasyki, zawitają w październiku do Krakowa i Warszawy by przynieść wam zniszczenie, terror i black metal! Towarzyszyć im będą dwie bestie – SUICIDAL ANGELS oraz FIGHT THE FIGHT.

14 października SATYRICON pokaże szpony w krakowskim klubie Kwadrat, a następnego dnia, czyli 15 października zagrają w Warszawie, w klubie Progresja.  Na obu koncertach jako supporty pojawią się SUICIDAL ANGELS (thrash metal) oraz FIGHT THE FIGHT (metalcore, deathcore).

Materiały organizatora:
Trasa koncertowa, którą black metalowa legenda zaplanowała na jesień 2017 roku będzie promować nowy album zespołu pt. „Deep Calleth Upon Deep”. Jego premiera odbyła się 22 września.

Na występy twórców „Nemesis Divina”, „Rebel Extravaganza” czy też „The Age Of Nero” zapraszamy 14 października do krakowskiego klubu Kwadrat oraz dzień później 15 października do warszawskiej Progresji. Bilety na koncerty są już dostępne w naszym sklepie!

SATYRICON (Norwegia) black metal:
Oto zespół, który zawsze podążał własną ścieżką, mając gdzieś mody, trendy i krytykę. Satyricon robi to nieprzerwanie od ponad 26 lat, stając się w tym czasie jednym z najważniejszych wykonawców norweskich na świecie. Od lat gra we własnej lidze, ma własny, rozpoznawalny styl i dwóch charyzmatycznych muzyków, którzy zapisali i piszą piękne karty w historii ekstremalnego metalu, Satyra i Frosta. Choć z grupą współpracowała śmietanka norweskiej ekstremy z Samothem, Ihsanem, Nocturno Culto i Tchortem na czele.
„Nemesis Divina”, Rebel Extravaganza”, „Now, Diabolical”, złoty w Norwegii „The Age Of Nero”, czy mocno oldschoolowy imienny „Satyricon” (numer jeden na norweskiej liście płyt) – to wybitne artystycznie płyty Norwegów, które doczekały się uznania na całym świecie. I na pewno będą kolejne, bo pomimo tego, że u Satyra kilkanaście miesięcy temu zdiagnozowano guza mózgu (na szczęście niezłośliwego), Satyricon nie zamierza przestawać tworzyć.
Satyricon grał w Polsce wiele razy, zawsze chętnie do nas wracał, bo przyjęcie mają zawsze niesamowite. Wyszukajcie sobie na YouTubie, jaką owacją pożegnano parę lat temu Norwegów w warszawskiej Progresji. Naprawdę warto zobaczyć. No i dodajmy, że nagrania dziewiątej studyjnej płyty już trwają!
Sprawdź, jeśli lubisz: stary Gorgoroth, stary Enslaved, stary Darkthrone, Sarke…
http://www.satyricon.no/
https://www.facebook.com/SatyriconOfficial/


SATYRICON + SUICIDAL ANGELS + FIGHT THE FIGHT

Kiedy: 14.10.2017 (sobota);
Gdzie: Klub Kwadrat  (Kraków, ul. Skarżyńskiego 1);
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu;

Kiedy: 15.10.2017  (niedziela);
Gdzie: Klub Progresja (Warszawa, ul. Fort Wola 22);
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu.

Bilety:
http://knockoutprod.net/sklep/ oraz Ticketpro, Eventim.

Atmospheric Magazine, Knock Out Productions oraz Go-Ahead zapraszają na występ kultowego SATYRICON!