Show Me Your Metal: M.O.R.O.N, HATEFUL FIVE, AMNESTIA – 25.05.19 / Ciechanów

Już 25 maja w ciechanowskiej Fabryce Kultury „Zgrzyt” odbędzie się kolejny muzyczny recital zainicjowany przez ekipę HATEFUL FIVE w ramach wydarzenia „Show Me Your Metal”.

Tym razem do thrash/heavy metalowej formacji dołączy post-hardcore’owa ekipa M.O.R.O.N. z Kobyłki oraz thrash /death metalowa AMNESTIA z Olecka.

Imprezę o 21:00 rozpoczną organizatorzy, czyli HATEFUL FIVE. Następnie zaprezentuje się AMNESTIA oraz M.O.R.O.N.

Pełna rozpiska godzinowa koncertu znajduje się poniżej. Zapraszamy!

M.O.R.O.N. / HATEFUL FIVE / AMNESTIA

Kiedy: 25.05.19 (sobota);
Gdzie: Fabryka Kultury „Zgrzyt” (ul. Narutowicza 4A ,Ciechanów);
Start imprezy: 20:00;
Bilety: 20 PLN (w dniu koncertu).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/633413927110474/

Rozpiska godzinowa:
21.00 – 21.40 HATEFUL FIVE;
21.40 – 22.20 AMNESTIA;
22.20 – 23.00 M.O.R.O.N.

Opis zespołów:
AMNESTIA – AmnestiA to metalowa machina, która nabrała rozpędu i nic jej nie zatrzyma! 💪😈👊 Wiosenną porą zatrzęsie Waszym światem i obróci w pył Wasze małe ojczyzny! Muzyka jaką tworzy jest mieszanką wszelkich rodzajów i gatunków metalu stawiając na miażdżące brzmienie. „Reborn” to zarówno koniec starego porządku jak i początek nowego ładu! Pancerna pięść z północnego wschodu nadchodzi siać zniszczenie, gdziekolwiek się pojawi!

Linki:
https://www.facebook.com/amnestiaofficial/
http://band.pl/amnestiaofficial

M.O.R.O.N. – bezkompromisowa maszyna koncertowa łącząca w sobie przestrzeń, moc, agresję i polskie teksty. Masa koncertów w klubach i na festiwalach w całym kraju i materiał, który zawsze nagrywany jest z serduchem i energią.

Linki:
https://www.facebook.com/pg/moronhc/about
www.moron.pl

HATEFUL FIVE – pięciu nienawistnych, każdy z innej bajki – tak w jednym zdaniu można podsumować tę iście kinową obsadę. Wypadkowa naszego grania to splot różnych inspiracji: zaczynając od melodyjnego heavy metalu, przez punkowy wrzask aż po brutalnie szybki thrash metal. Pytani jak określamy naszą muzykę odpowiadamy: thrash’n’heavy
W treściach koncentrujemy się na tych dotyczących emocji człowieka: jest wściekle, jest rzewnie, jest złość, nostalgia i pytania: kim jestem?
Stawiamy pytania nie udzielając odpowiedzi – tę musisz odnaleźć sam. To jak, jedziesz z nami?

Linki:
www.hatefulfive.pl
https://www.facebook.com/pg/hatefive/