Silesian Grind Attack: MANTRAGORE, STRAIGHT HATE, BOTTOM – 15.12.17 / Katowice

Popyt na dobry grindcore nie tylko nie gaśnie, ale jeszcze rozrasta się na całą Polskę! Tym razem to Śląscy fani mocniejszych brzmień mogą spodziewać się prawdziwego attacku maniaków.

15 grudnia w katowickim klubie Faust odbędzie się pierwsza edycja Silesian Grind Attack, podczas którego rozdawać ciosy będą trzy kapele wagi ciężkiej: MANTRAGORE (death/thrash), STRAIGHT HATE (grindcore/death) oraz BOTTOM (hateful music terrorism). 

Poniżej znajdziecie dokładny opis kapel oraz plakat.

.

MANTRAGORE / STRAIGHT HATE / BOTTOM

Kiedy: 15 grudnia 2017 (piątek);
Gdzie: klub Faust (dawniej Korba, ul. Złota 1, Katowice);
Wejście: 19:30;
Bilety: 15 PLN (w dniu koncertu na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/130925347577956/

BOTTOM – sześciu chłopa, co to grają swój „hateful music terrorism”, a cała reszta nie wie, o co im chodzi, ale żeby przybliżyć tym, co to mogą nie wiedzieć, to taki grinddeathhardcoreblackpow erviolencethrash metal.
https://www.facebook.com/Bottom1995/

STRAIGHT HATE – grindcore’owe tornado z naleciałościami death metal. Istniejący od 2008 roku STRAIGHT HATE ma na swoim koncie serię koncertów, dwa splity oraz debiutancki album „Every Scum Is A Straight Arrow”, wydany w ubiegłym roku nakładem Deformeathing Production. W chwili obecnej zespół pracuje nad nowym materiałem.
https://www.facebook.com/sthtpl/
https://straighthatepl.bandcamp.com/

MANTRAGORE – idea zespołu zrodziła się w 2013 roku, jednak skład i styl muzyczny ostatecznie wykrystalizował się w 2016 roku. Z początkowego składu odszedł Wojtas (obecnie NOT FOR YOU) oraz Paweł obecnie (LITTLE BOY i ZBEER). Jako miejsce powstania podajemy Katowice, ale poprawnie Śląsk byłoby zgodne z prawda, gdyż każdy z nas pochodzi z innego miasta. Zaczynaliśmy w Chorzowie, potem Katowice, a obecnie gramy w Sosnowcu… Nurt muzyczny opiera się głównie na różnych podgatunkach death i thrash metalu. Za nami pierwsze wydawnictwo w postaci promującej EP pt. „Payable passion” i lokalne koncerty. Po wakacjach ruszamy z dalszymi gigami i na wiosnę nagrania pełnowymiarowego wydawnictwa.
https://www.facebook.com/mantragoreband/
https://www.youtube.com/watch?v=sZ94XzRiTxg/