Świński FEST 2017: PORKY VAGINA, PUTRID EVIL, ZNMR, NUCLEAR HOLOCAUST, UNBORN SUFFER, ASTAROT, KLASZCZĄCE PIEROGI – 10.06.17 / Gdańsk

Najbardziej lubimy takie newsy, można sobie pozwolić na puszczenie pisarskiej wodzy! 10 czerwca w gdańskiej Protokulturze odbędzie się pierwsza edycja najbardziej sprośnego, świńskiego, maciorowatego, knurowatego, lochowatego i obscenicznego festiwalu w Polsce (za granicą tylko Obscene Festival, który może dorównać temu wydarzeniu) – ŚWIŃSKI FEST 2017, na którym wystąpią najwięksi świńscy celebryci polskiego grindcore’u, porngrindu a nawet pierogowego grindu, czyli PORKY VAGINA, PUTRID EVIL, ZNMR, NUCLEAR HOLOCAUST, UNBORN SUFFER, ASTAROT oraz pierogowy headliner – KLASZCZĄCE PIEROGI!

W tym miejscu powinien pojawić się autorski opis kapel, ale chylimy czoła przed organizatorami wydarzenia, którzy poszli na całość i stworzyli niedoścignioną zapowiedź koncertu :) W związku z tym faktem zamieszczamy oryginalne, nietknięte zębem przyzwoitości, materiały organizatora:

Chrum! Chrum!
Zapraszamy na pierwszą i mamy nadzieję że nie ostatnią edycję Świńskiego Festu! Odbędzie się ona w gdańskiej Protokulturze na letniej scenie! (Jeśli oczywiście pogoda dopisze, tak to zwiniemy się do środka )
Tańce, chulanki i swawole uświetnią:

Mistrzowie kału i wymiocin z Strzelec Opolskich czyli Porky Vagina!!

Trójmiejscy zwyrodnialcy z Putrid Evil serwujący miks Old School Death/Grind’u.

Uważający się za najgorszy i najgłupszy zespół świata słupski ZNMR prezentujący grind and punk.

Pochodzący ze Świdnika Nuclear Holocaust! Zrówna on z ziemią Gdańską scenę niczym atomówka zrzucona na pewną wieś w Japonii.

Brutalny niczym poród po gwałcie, brutal death grindowe trio z Bydgoszczy zmiażdży was swoim 15 letnim stażem rozsiewania perwersji. Przed państwem Unborn Suffer.

Mocny niczym klaps od ojca na gołe dupsko. Łupiący czaszki Astarot z Leszna pokaże co oznacza prawdziwy slamming brutal death metal.

Postrach Słupskich pierogarni czyli Klaszczące Pierogi zaprezentuje Państwu pierogowy grindcore. Na pewno niejeden z Was zaklaszcze swoim pierożkiem na ich występie.

PORKY VAGINA + PUTRID EVIL + ZNMR + NUCLEAR HOLOCAUST + UNBORN SUFFER + ASTAROT + KLASZCZĄCE PIEROGI
Kiedy: 10.06.17;
Gdzie: Protokultura – Klub Sztuki Alternatywnej  (Gdańsk, ul. Niterów 29B);
Otwarcie bram: 17:00;

Bilety: I pula – 20 PLN, II pula – 25 PLN, w dniu koncertu – 30 PLN. Do nabycia na:
https://protokultura.interticket.pl/program/swinski-fest-porky-vagina-nuclear-holocaust-unborn-suffer-more-2784

Zaleca się wyposażenie się w gnojowice oraz podpięcie sobie świńskich ogonków, by zespoły czuły się jak u siebie w oborze! Atmospheric Magazine poleca i zaleca przygotować się psychicznie na ostry chlew!