Świński FEST II: NUCLEAR VOMIT, FETOR, ANUS MAGULO, ZACHLAPANY SZCZYPIOR, ANAL TETRIS, KLASZCZĄCE PIEROGI, MOSZNA – 18.11.17 / Gdańsk

Na oczach świata pisze się tu historia – alternatywna, pełna uniesień, wybuchów, dynamicznych zwrotów akcji i obornika. Organizatorzy natchnieni nieznośnym odorem sukcesu wprawili w ruch stół obrotowy, więc możemy już dziś z dumą zapowiedzieć II edycję Świńskiego Festu

Lubisz grindcore? Porngrind? Goregrind? Pierogowy grindcore? Brutal Anal Jazz/Blues? Brutal death metal? Brutal Slamming Death Metal? Agro grindcore? Papajgrind? Jeśli nie to znaczy, że po prostu nie było cię na I edycji, podczas której nawet najwięksi przeciwnicy ekstremalnych odmian metalu musieli uznać wyższość anihilujących sił Knura. Druga edycja zaplanowana została na 18.11.2017, ponownie w najbardziej kulturalnym miejscu w Gdańsku, czyli Klubie Sztuki Alternatywnej – Protokultura.

Kto tym razem strzałą Amora rozkocha was w sobie? MOSZNA, ANUS MAGULO, ANAL TETRIS, KLASZCZĄCE PIEROGI, ZACHLAPANY SZCZYPIOR, FETOR, a może NUCLEAR VOMIT? Na całuskach na pewno się nie skończy!

Świński FEST II: MOSZNA + TWOYASTARA OF DEATH + ANAL TETRIS + KLASZCZĄCE PIEROGI + ZACHLAPANY SZCZYPIOR + FETOR + NUCLEAR VOMIT 
Kiedy: 18.11.17;
Gdzie: Protokultura – Klub Sztuki Alternatywnej  (Gdańsk, ul. Niterów 29B);
Otwarcie bram: 17:00;
Bilety:
25 zł – przedsprzedaż (wkrótce link do sklepu on-line), 30 zł – w dniu koncertu (na bramkach);

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1782658855397650/

Materiały organizatora (uwaga, warto przeczytać – Mickiewicz dissujący Słowackiego by się nie powstydził):

Czołem łobuziaki! Jako że I edycja Świńskiego Festu została przez Was odebrana tak średnio, a nawet może i 2/10. Postanowiliśmy kontynuować passę dobrych wypróżnień i zaprosić Was na II edycję tańców i swawoli do Protokultury dnia 18 listopada 2017 roku.

Na razie swoją obecność na II edycji potwierdziły takie oto piękniutkie kapele:

NUCLEAR VOMIT – To wojownicy odbytnicy, którzy niczym brutalny fisting zgwałcą Wasze bębenki uszne, tak by pod sceną panował totalny CHLEW, KORYTO lub OBORA ( do wyboru do koloru ).

FETOR – przeprowadzi Slamming Guttural Brutality na każdym dupsku z osobna i wywoła, jakże podniecający zapach fetoru by każda świnka była zadowolona z osobna.

ZACHLAPANY SZCZYPIOR – zabierze Was na wymarzone agro wczasy, na których oprócz dojenia maciory będziecie mogli posłuchać specjalnie skomponowanej muzyki spod znaku agro drinkcore.

ANAL TETRIS – jeśli nie lubisz w dupę, to nie przychodź. (grindcore-death metal-soft rock, ta jasne… )

KLASZCZĄCE PIEROGI – niczym sraczka wrócą i zaprezentują całkowicie nowy, pierogowy materiał. A wszystko to w rytmie pierogowego grindu.

TWOYASTARA OF DEATH – jest to połączenie z poplątaniem między ciepłą wódką, a spoconym worem wuja Stanisława. Czego można spodziewać się od chłopaków? Poważnej i dorosłej muzyki, tylko dla koneserów!

MOSZNA – u człowieka moszna stanowi luźny, nieparzysty worek, odpowiadający kobiecym wargom sromowym większym. U nas w Gdańsku, MOSZNA pokaże co moszna a czego nie moszna robić w muzyce grindcore. Spodziewajcie się jedzenia frytek w wannie oraz analnej stymulacji płata czołowego.

Wjazd 25/30 zł. Link do zakupu i plakat w późniejszym czasie :*