Świński Fest III: CANNIBE, FECALIZER, STRAIGHT HATE, FRIGHTFUL, FINAL SIX, I REFUSE, ENTERCHRIST / 28.04.17 – Gdańsk

Po dwóch edycjach swojskiego świniobicia, nadszedł czas na imprezę światy klasowej, klasy światowej i świni międzynarodowej, czy jakoś tak. Tak czy inaczej, Gdańsk będzie gościł w kwietniu prawdziwą świńską miedzynarodówkę!

Mówi się, że do 3 razy sztuka, więc organizatorzy radzą z dobrego serca: „przygotujcie się na świnie ostateczną. Po tej edycji reszta będzie już milczeniem…”. 

Ma być poważniej (w granicach rozsądku) i z wielką ilością prosiaczków! Swoich reprezentantów wystawią gospodarstwa chlewne z gorącej Italii oraz równie rozgrzanego sprawą muru, Meksyku! A dodatkowej egzotyki możecie spodziewać się dzięki odrobinie crustu/punku czy kosmicznego star-trek grindcore’u. Wszystkiego o zespołach dowiecie się ze szczegółowego opisu poniżej.

CANNIBE / FECALIZER / STRAIGHT HATE / FRIGHTFUL / FINAL SIX / I REFUSE / ENTERCHRIST 

Kiedy: 28 kwietnia 2018 (sobota);
Gdzie: klub Protokultura (ul. Niterów 29B, Gdańsk);
Wejście: 16:30;
Bilety: 30 PLN (w przedsprzedaży) / 35 PLN (w dniu koncertu na bramkach). Bilety dostępne tutaj.

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/142659373164253/

Rozpiska godzinowa (może jeszcze ulec zmianie):
17:00 – 17:30 I REFUSE;
17:45 – 18:15 FINAL SIX;
18:30 – 19:05 FRIGHTFUL;
19:20 – 19:55 ENTERCHRIST;
20:10 – 20:50 STRAIGHT HATE;
21:05 – 21:50 FECALIZER;
22:05 – … CANNIBE.

CANNIBE – koledzy z krainy dobrego spaghetti i niewybrednych filmów XXX. Włosi mają swój poryty sposób na grindcorowe/goregrindowe przygody. Pod koniec ich występu będziemy wszyscy trzymali się za ręce słuchając opening’u z „Cannibal Holocaust”.

FECALIZER – rykityki narkotyki, maczety i burritos! Ze słonecznego Meksyku 3 śmiałków spróbuje zrównać z ziemią deski Protokultury. Czego się możemy od nich spodziewać? Nie wiem, czy znacie taki rodzaj muzyki, ale to będzie prawdziwy goregrind! Wymioty, świnie i pot spod kolan!

STRAIGHT HATE – jezusie i maryjko… Co to będzie za cios. Wreszcie po tylu latach ta znakomita hordes nas nawiedzi. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.
https://www.youtube.com/watch?v=arKl535PxN0

FRIGHTFUL – lubicie mieszankę wczesnego grindu oraz death metalu? NIE? TO POLUBICIE. Szybkie tempo odpowiedni rzyg i moc rozrywająca zwieracze!

I REFUSE – wyzwólcie w sobie świnkę PE PE! Zezwierzęcenie i kręcenie woreeeeeem.
https://www.youtube.com/watch?v=YqnRRUjdyK8

ENTERCHRIST – prosto z galaktyki DUPY, Kapitan Mr. Cock oraz jego dzielni załoganci: James T. Jerk, oraz Leonard FuckToy nadlecą swoim kosmicznym stateczkiem. Spodziewajcie się szybkości FAP oraz strzelania z kosmicznych blasterków!!! To wszystko w klimacie kosmicznego star-trek/grind!
https://enterchrist.bandcamp.com/releases