Stillborn_logo

Szczegóły EPki od STILLBORN

Na początku lutego informowaliśmy o pierwszych detalach związanych z EPką mieleckiej maszyny STILLBORN, oraz o singlu „To Be”. Teraz Godz Ov War Productions ujawniło więcej szczegółów o tym wydawnictwie.

EPka „Crave for Killing” ma ukazać się w sprzedaży 12 marca br. Wydawnictwo będzie dostępne w trzech ściśle limitowanych formatach jako standardowy jewel case CD (333 kopie), 12” LP (222 kopie) oraz kaseta magnetofonowa (111 kopii).

Łącznie do sprzedaży trafi 666 fizycznych nośników oraz wersja digital do pobrania od dnia premiery z profilu Bandcamp wytwórni.

Już teraz możesz dokonać pre-orderu niektórych elementów tej limitowanej układanki na stronie wydawcy: www.store.godzovwar.com.

„Crave for Killing” nagrano na przełomie lata i jesieni 2017 roku, a produkcją, miksem oraz masteringiem zajął się wieloletni basista STILLBORN, Ataman Tolovy.

Okładkę oraz oprawą graficzną wszystkich formatów zajął się niezmordowany Maciej Kamuda, stawiający tym razem na wyjątkowo ascetyczną formę i niezwykle bezpośredni przekaz.

Tracklista:
1. It’s a Sinner
2. To Be
3. Crave for Killing
4. Korowód
5. Staroświeckość We Mnie Jest