THAW udostępnia utwór z nadchodzącego albumu

Zapraszamy do przesłuchania kawałka „The Brigand”, który otwiera najnowszy album polskich eksperymentalnych black metalowców THAW. Czwarty studyjny album zespołu, „Grains”, ukaże się 8 grudnia nakładem Agonia Records. Zapraszamy do odsłuchu!

Nagrany podczas kilku sesji rozłożonych w różnych okresach, „Grains” to coś więcej niż tylko następny krok w działalności zespołu. Zawierająca pięć kompozycji płyta to dowód na to, że THAW rozwija się w wielu kierunkach naraz. Prócz nieortodoksyjnego podejścia do black metalu i elementów drone, płyta potwierdza zdolność budowania specyficznej narracji. Odchodząc od tradycyjnych struktur, jest dowodem intensywnego rozwoju twórców.

Podobnie jak poprzednie dzieła grupy, „Grains” zostało nagrane i wyprodukowane w Maq Records Studio i Satanic Audio. Gościnny udział Macieja Morusia (MITCH & MITCH, ex-STARZY SINGERS) oraz Stawrogina (ODRAZA), a także okładka zaprojektowana przez Sarsa (FURIA) sprawiają, że tym bardziej warto czekać na premierę płyty.

Album „Grains” ukaże się na płycie CD, płycie winylowej oraz w formie cyfrowej. Przedsprzedaż prowadzona jest na stronie wydawcy: https://agoniarecords.com/thaw. Poniżej prezentujemy okładkę oraz tracklistę nowego krążka grupy z Sosnowca.

Tracklista:
1. The Brigand
2. The Thief
3. The Cabalist
4. The Harness
5. Wielki Piec

 

Tej jesieni, THAW wyrusza w polską trasę u boku FURIISACRILEGIUM i LICHO. Poniżej prezentujemy potwierdzany daty koncertów:
17 listopada (piątek) – Warszawa @ Progresja;
18 listopada (sobota) – Bydgoszcz @ Estrada;
19 listopada (niedziela) – Poznań  @ u Bazyla;
23 listopada (czwartek) – Wrocław @ A2;
24 listopada (piątek) – Kraków @ Kwadrat;
25 listopada (sobota) – Katowice @ MegaClub.