Thrash Attack #31: LIKANTROPIA, PANDEMIC OUTBREAK, PARH – 20.10.18 / Lublin

Po jubileuszowej, dwudniowej edycji #29/#30, nadszedł czas na kolejny akt dewastacji totalnej – Thrash Attack Lublin #31 w nowym miejscu!

Dłuższa przerwa i perturbacje nie wpłynęły na formułę imprezy, która tym razem odbędzie się w Klubie Muzycznym Amnesia już 20 października w Lublinie.

.

W nowej miejscówce zagrają zespoły z trzech stron Polski: LIKANTROPIA (death metal), PANDEMIC OUTBREAK (thrash/death metal) oraz PARH (sludge/death/doom).

LIKANTROPIA / PANDEMIC OUTBREAK / PARH

Kiedy: 20.10.18 (sobota);
Gdzie: Klub Muzyczny Amnesia (al. Racławickie 6, Lublin);
Start imprezy: 19:00;
Bilety: 15 PLN (w dniu koncertu na bramkach).

Strona wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/269755140334532/

Opis kapel:
LIKANTROPIA – death metal (Włocławek):
Oj umiejo chłopy w death metal umiejo! Blast ściele się gęsto, trup za trupem rozjeżdżany walcem. A skąd to za kapela się urwała zapytacie? Z Włocławka odpowiemy. Mimo iż debiutancki LP „Beyond the begining” wydany niedawno bo w 2017 to chłopaki tłuką już lat wiele ale z przerwami a ich sajd prodżekt to chociażby Zachlapany Szczypior! Niech was nie zmyli grindowa konotacja, bo jak już wspomniałem chłopaki umiejo w death metal, oj umiejo!

Linki:
https://www.facebook.com/LIKANTROPIA.DEATHMETAL/

PANDEMIC OUTBREAK – thrash/death metal (Gdańsk):
GdańSzczanie rżną jakby czas się zatrzymał na przełomie 80/90 lat!! Szybko brudno i ostro jak młody Szuldiner! Niedawno wydali EP „Collecting the Trophies” i po przesłuchaniu nie ma wątpliwości że na żywo zapowiada się zbieranie trofeów w postaci łokci i kołowrotków w moszpicie!

Linki:
https://www.facebook.com/PandemicOutbreakThrash/

PARH – sludge/death/doom (Płock):
Necro crew z Płocka w natarciu w kolejnej odsłonie, tym razem zgnilizna brud i ohyda bo nazwa zobowiązuje. Powolne wałki, szwedzki strój i stół z powyłamywanymi nogami, a na dodatek growlujący perkusista wieć pozycja obowiązkowa do obadania na traszatakowy wieczór!

Linki:
https://www.facebook.com/parhband/
https://parh.bandcamp.com/