Trasa „Diabolic Trinity Tour” już w marcu

Czciciele Rogatego, oddani maniacy podziemnego metalu, bywalcy piekielnych orgii i czytelnicy naszego magazynu! Trzy nieświęte kapele zjednoczyły się by rozpalać ogień niewiernych na polskich ziemiach!

W marcu Nieświęta Trójca – w postaci DET GAMLE BESATT, EMPHERIS oraz MOLOCH LETALIS, nawiedzą trzy miasta w Polsce, tym samym wzywając wszystkie potępione dusze do uczestnictwa w tych rytuałach!

Dodatkowo, na koncercie w Katowicach będziecie mogli zobaczyć black metalowy LĘK. Zapraszamy na „Diabolic Trinity Tour”!

 

DET GAMLE BESATT / EMPHERIS / MOLOCH LETALIS

Kiedy: 23.03.2018 (piątek);
Gdzie: AQQ Pub (ul. Warszawska 27a, Września);
Wejście: 19:00;
Bilety: 20 PLN (w dniu koncertu).

DET GAMLE BESATT / EMPHERIS / MOLOCH LETALIS

Kiedy: 24.03.2018 (sobota);
Gdzie: klub Metal Cave (ul. J. Olbrachta 46, Warszawa);
Wejście: 19:00;
Bilety: 25 PLN (w dniu koncertu).

DET GAMLE BESATT / EMPHERIS / MOLOCH LETALIS / LĘK

Kiedy: 25.03.2018 (niedziela);
Gdzie: klub Faust (ul. Złota 1, Katowice);
Wejście: 19:00;
Bilety: 20 PLN (w dniu koncertu).

Opis kapel:
DET GAMLE BESATT – horda która położyła podwaliny pod nieświętej sławy BESATT! Śląsk to kuźnia piekielnych hord oddanych czarnej sztuce całym swym jestestwem. DET GAMLE BESATT to piewcy starożytnego mroku i diabelskich rytuałów a ich prymitywny, diaboliczny thrash/black/heavy metal został wykuty podłóg wielkich klasyków metalowego gatunku.
https://www.facebook.com/DetGamleBesatt/

EMPHERIS – od lat, niestrudzenie, zmusza swoich wyznawców i założycieli tej plugawej świątyni do diabelskiej pielgrzymki w cieniu czarnych piramid. Warszawiacy wiją się obrzydliwie w swoim gnieździe przelewając pełna jadu black/thrashowa posokę. Oddani piewcy mrocznych eonów i wybrańcy przerażającego Ctulhu, przyssani chciwe do plugawego suta Kozy z tysiącem młodych.
https://www.facebook.com/empherisofficial/

MOLOCH LETALIS – wrzesińska horda, która od 15-stu lat kroczy naprzód – depcząc truchła sczeźniętych w bólach maniaków i depcząc ich robaczywe czaszki swoim barbarzyńskim metalem śmierci. Opętany diabelstwem, pijany krwią prowadzi swe piekielne hufce ku czarnym bramom śmierci, roznosząc ogień i siejąc śmierć.
https://www.facebook.com/molochletalis