TRAUMA: rozpiska wiosennej trasy koncertowej

Weterani polskiego death metalu z TRAUMY wyruszą na wiosnę na trasę koncertową obejmującą cztery polskie miasta. Sprawdźcie czy tym razem muzycy wpadną w wasze rejony!

„TRAUMAtycznego Misterium” będziecie mogli doświadczyć w maju oraz w czerwcu w Chojnicach, Elblągu, Rzeszowie oraz Stalowej Woli. Będzie to już czwarta edycja z tej serii!

Zgodnie z tradycją zespół zaprosił na trasę niezwykle interesujących gości, a wśród nich m.in. MASS INSANITY czy FANTHRASH. Poniżej znajduje się pełna rozpiska trasy wraz z supportami.

Rozpiska trasy „IV TRAUMAtycznych Misteriów”:
24.05.19 – Chojnice (Wlad) z MASS INSANITY, FURIA GNIEW;
25.05.19 – Elbląg (Mjazzga) z FUMEZ, FEAR OF BLOOD;
31.05.19 – Rzeszów (Vinyl) z CZORT, HALUCYNOGEN;
01.06.19 – Stalowa Wola (Labirynt) z FANTHRASH, IN SILENT.

Opis zespołów:
TRAUMA
– żywa legenda polskiej sceny death metalowej. Zespół, który swoją machinę oblężniczą uruchomił już w 1988 roku i od tamtej pory nieprzerwanie brnie do przodu, wydając regularnie płyty, które dowodzą siły ekipy z Elbląga.
Trauma to jedna z najbardziej doświadczonych polskich formacji death metalowych. Zaczęła funkcjonować pod koniec lat 80-tych jako Thanatos. Z tego okresu pochodzą dwie taśmy demo, dzięki którym ten elbląski zespół zaczął być coraz częściej wymieniany w gronie liderów rodzimej sceny podziemnej. Wiosną 1992 roku zapadła decyzja o zmianie nazwy na Trauma i pod tym szyldem zespół nieprzerwanie funkcjonuje aż po dziś dzień. Na przestrzeni ponad dwóch dekad działalności Trauma wydała siedem studyjnych, płyt, jeden album koncertowy oraz album o charakterze retrospektywnym, na którym znalazły się dwa wydawnictwa zespołu pochodzące z różnych okresów działalności. Na przestrzeni prawie 30 lat istnienia zespołu, Trauma zagrała mnóstwo koncertów u boku gwiazd metalu z całego świata.