WACKEN OPEN AIR 2018

WACKEN OPEN AIR to największe metalowe święto w Niemczech i zarazem jeden z czołowych festiwali muzycznych na świecie. Na 2018 rok przypada już 29 edycja tego niezwykłego wydarzenia!

Akcja festiwalu od zarania dziejów rozgrywa się w miejscowości Wacken (niedaleko Hamburga) na północy Niemiec. Terminarz imprezy od 29 lat pozostaje prawie niezmienny – pierwsze koncert zaczynają na początku sierpnia, a kończą 3 dni później. Nieprzypadkowo oficjalnym hasłem festiwalu jest „FASTER:HARDER:LOUDER”.

W:O:A 2018 to ponad 100 artystów, 8 scen, dziesiątki tysięcy fanów i znakomita zabawa! Tegoroczna edycja zaplanowana jest na okres od 2 sierpnia do 4 sierpnia (od czwartku do soboty).

Ostateczny skład nie został jeszcze ogłoszony, ale już teraz line-up miażdży – na czele brygady staną legendy z JUDAS PRIEST, a obok nich m.in. IN FLAMES, HELLOWEEN, RUNNING WILD, BEHEMOTH, DIMMU BORGIR, ARCH ENEMY, HATEBREED, SAMAEL, CANNIBAL CORPSE, KORPIKLAANI, CONVERGE i wiele więcej…

Pełną listę artystów oraz oficjalny kanał z utworami znajdziecie na stronie festiwalu: https://www.wacken.com/de/bands/bands-billing/.

Bilety 3-dniowe (tzw. „All-in”) są dostępne w cenie 221,00 € (wliczając wysyłkę oraz inne opłaty). Można je nabyć na stronie: Metaltix.
W pakiecie z biletem możecie dokupić także festiwalową koszulkę, której cena wynosi 16,99 €.
Każdy bilet składa się z dwóch części – karty W:O:A 2018, która stanowi właściwy bilet oraz papierowego druku kolekcjonerskiego.

Wkrótce więcej informacji!