WYNIKI – konkurs z karnetami na SUMMER DYING LOUD 2017

Dziś sądny dzień, wylosowaliśmy szczęśliwców z dwóch etapów konkursu, w których do wygrania były 3 pojedyncze karnety oraz 1 podwójny karnet na festiwal SUMMER DYING LOUD 2017. Rozstrzygnięcie konkursu poniżej w artykule!

Festiwal, którego obsada pozwala równać go do najlepszych europejskich festiwali powraca w 2017 roku z mocą, jakiej sobie nie wyobrażaliście! Aleksandrów Łódzki szykuje się na prawdziwe oblężenie metalowej i rockowej braci, bo w dniach 08.09 oraz 09.09.17 na jednej scenie zaprezentują się – SODOM, czyli legendy thrash metalu, należący do tzw. Wielkiej Czwórki Niemieckiego Thrashu, UNLEASHED – prekursor skandynawskiego death metalu, który od 1989 roku wyznacza trendy w  gatunku oraz gwiazda nieco alternatywna, ale nie mniej znacząca – SÓLSTAFIR, zdobywający serca fanów na całym świecie swoją islandzką wersją rock’a.

Obok nich, zaprezentują się zespoły, które dopiero szykują się do roli headliner’ów (osobiście stawiamy na DZIADY BOROWE) największych festiwali w Europie, a w tym: WOLFHEART, SCHAMMASCH, TRAUMA, DOPELORD, OBSCURE SPHINX i wielu innych! O pełnym line-up’ie i samym festiwalu możecie przeczytać TUTAJ. Poniżej lista zwyciężców!

W I-etapie konkursu (udostępnienie wydarzenia SDL) wygrały następujące osoby:
Małgorzata Pasiak
Paweł Raczyński
Wojciech Krukowicz

W II-etapie konkursu (pytanie konkursowe) wygrała następująca osoba:
Julia Florek

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie! Zgłoszeń było rekordowo dużo, co bardzo nas cieszy. Laureatów zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość prywatną na Facebook’u, w celu ustalenia adresu wysyłki. Natomiast wszystkich, którym tym razem się nie udało zapraszamy do udziału w innych konkursach (startujemy już w przyszłym tygodniu z potężnym wydarzeniem) oraz czytania naszego webzina! Dziękujemy także fundatorom nagród, czyli hojnym organizatorom festiwalu Summer Dying Loud 2017, w szczególności panu Tomaszowi Barszczowi.