Wyniki konkursu z karnetami na festiwal Summer Dying Loud 2018!

Po ponad tygodniu rywalizacji oraz dwóch etapach przyszła pora na to, na co wszyscy z niecierpliwością czekali… wyniki konkursu z 5 karnetami na festiwal Summer Dying Loud, który rozpocznie się już 7 września w Aleksandrowie Łódzkim.

Prosiliśmy was o pobicie rekordu i nie ukrywamy – po cichu właśnie na to liczyliśmy :) Jednak wyniki przerosły nie tylko nasze najśmielsze oczekiwania, ale nawet możliwości „nośne” serwera! Dziękujemy!

Pobiliście nasz dotychczasowy rekord zgłoszeń konkursowych aż… 2-krotnie! Gdybyśmy mogli zorganizować festiwal dla wszystkich chętnych, to prawdopodobnie pobilibyśmy frekwencją niejedno średniej wielkości wydarzenie w Polsce!

W ramach wyrazów wdzięczności, chcielibyśmy zaprosić was do wzięcia udziału w dwóch dodatkowych, świetnych konkursach, które zorganizowaliśmy specjalnie dla was w ekspresowym tempie. Pierwszy już wystartował – jeżeli słuchacie doom/gothic metal lub stoner’a to nie możecie przegapić nadchodzącego wydarzenia w Warszawie, gdzie zagrają m.in. protoplaści polskiego doom metalu, CEMETERY OF SCREAM oraz porywająca stoner metalowa załoga DEATH DENIED z Łodzi. KONKURS Z DWIEMA WEJŚCIÓWKAMI oraz PŁYTAMI DO WYGRANIA ZNAJDZIECIE TUTAJ. Drugi konkurs ogłosimy po zakończeniu powyższego, więc bądźcie czujni!

Zwycięzcy – I etap:
Karolina Skorupa;
Arkadiusz Zając;
Kamil Pajewski.

Zwycięzcy – II etap:
Maciej Kuwałek;
Michalina Mazur.

Gratulujemy i życzymy szampańskiej zabawy z karnetami od Atmospheric Magazine
na Summer Dying Loud 2018!
Laureatów prosimy o pilny kontakt mailowy (II etap) lub wiadomość prywatną na FB (I etap).